Hakkımızda

Misyonumuz

Araç kiralama sektöründe firmamız otoban rent a car olarak kaliteli araçlarımız ile müşterilerimize konforu yaşatmak ve ihtiyaçları olan araçları zamanında teslim etmek ve eksikliklerini gidermek en büyük görevlerimiz arasında yer alıyor. Kaliteli, güvenli ve disiplin çalışma koşullarımız ile misyonumuz sorunlara çözüm üretmek ve güven sağlamaktır.

Vizyonumuz

Otoban rent a car 2011 yılında istanbul kadiköy de kurulmuş bir firma olarak  uluslar arası alanda ve ülke genelinde sektörel çalışmalarımızda ciddi bir firma olarak görev yapmak, araç kiralama sektörü denildiğinde firmamızın en üst sıralarda yer alması firmamızın temel vizyonu olarak kabul ediliyor.

Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz sitemize giriş yaptıklarında sitemizin ana sayfasında kiralanabilecek araçların listelerini görebiliyorlar. Araçların özellikleri bu liste içerisinde tüm araçlar için ayrı ayrı belirtilerek müşterilerimiz araçların özelliklerine bakarak tercihlerini yapabiliyorlar. Araç kiralama hizmetlerimiz sadece araç kiralama ve hem araç hem de şoför görevlendirme şeklinde sunuluyor. 

Müşterilerimiz kiralamak istedikleri araçlarımızı site üzerinden kiralayabiliyor ve mevcut olan ofisimizden  rahatlıkla araçlarımızı teslim alabiliyorlar. Araçlarımızı müşterilerimize teslim ettikten sonra geri teslim alma süreci mevcut olan ofisimiz üzerinden gerçekleşebiliyor. Araçlarımızın tamamı RENT A CAR KASKOLU  ve sigortalı olup, araç kiralama işlemlerinde temel kurallarımızın araç kiralayacak olan müşterilerimize tebliğini yapıyoruz.